Β΄ ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα του Β΄ ομίλου

Σε 11 αγωνιστικές και με την συμμετοχή 12 ομάδων θα διεξαχθεί ο Β΄ όμιλος της Β΄ τοπικής κατηγορίας.
Αναλυτικότερα:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-Θύελλα Χαρακοπιού
ΑΟ Στενωσιάς-ΠΑΟ Καλλιθέας
ΑΕ Λογγάς-Πράσινα Πουλιά
Πατίστα-ΑΟ Φυτειάς
Ακαδημία Παμίσου-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
ΑΟ Μεθώνης-Πανιώνιος Καλαμάτας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Στενωσιάς-ΑΣ Φυτειάς
Θύελλα Χαρακοπιού-ΑΕ Λογγάς
ΠΑΟ Καλλιθέας-Πατίστα
Πράσινα Πουλιά-Ακαδημία Παμίσου
ΑΟ Φυτειάς-ΑΟ Μεθώνης
Πανιώνιος Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-ΑΕ Λογγάς
Πατίστα-ΑΟ Στενωσιάς
Ακαδημία Παμίσου-Θύελλα Χαρακοπιού
ΑΟ Μεθώνης-ΠΑΟ Καλλιθέας
Πανιώνιος Καλαμάτας-Πράσινα Πουλιά
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΟ Φυτειάς

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πατίστα-ΑΣ Φυτειάς
ΑΕ Λογγάς-Ακαδημία Παμίσου
ΑΟ Στενωσιάς-ΑΟ Μεθώνης
Θύελλα Χαρακοπιού-Πανιώνιος Καλαμάτας
ΠΑΟ Καλλιθέας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
ΑΟ Φυτειάς-Πράσινα Πουλιά

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-Ακαδημία Παμίσου
ΑΟ Μεθώνης-Πατίστα
Πανιώνιος Καλαμάτας-ΑΕ Λογγάς
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΟ Στενωσιάς
ΑΟ Φυτειάς-Θύελλα Χαρακοπιού
Πράσινα Πουλιά-ΠΑΟ Καλλιθέας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Μεθώνης-ΑΣ Φυτειάς
Ακαδημία Παμίσου-Πανιώνιος Καλαμάτας
Πατίστα-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
ΑΕ Λογγάς-ΑΟ Φυτειάς
ΑΟ Στενωσιάς-Πράσινα Πουλιά
Θύελλα Χαρακοπιού-ΠΑΟ Καλλιθέας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-Πανιώνιος Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΟ Μεθώνης
ΑΟ Φυτειάς-Ακαδημία Παμίσου
Πράσινα Πουλιά-Πατίστα
ΠΑΟ Καλλιθέας-ΑΕ Λογγάς
Θύελλα Χαρακοπιού-ΑΟ Στενωσιάς

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΣ Φυτειάς
Πανιώνιος Καλαμάτας-ΑΟ Φυτειάς
ΑΟ Μεθώνης-Πράσινα Πουλιά
Ακαδημία Παμίσου-ΠΑΟ Καλλιθέας
Πατίστα-Θύελλα Χαρακοπιού
ΑΕ Λογγάς-ΑΟ Στενωσιάς

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Φυτειάς-ΑΟ Φυτειάς
Πράσινα Πουλιά-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
ΠΑΟ Καλλιθέας-Πανιώνιος Καλαμάτας
Θύελλα Χαρακοπιού-ΑΟ Μεθώνης
ΑΟ Στενωσιάς-Ακαδημία Παμίσου
ΑΕ Λογγάς-Πατίστα

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πράσινα Πουλιά-ΑΣ Φυτειάς
ΑΟ Φυτειάς-ΠΑΟ Καλλιθέας
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Θύελλα Χαρακοπιού
Πανιώνιος Καλαμάτας-ΑΟ Στενωσιάς
ΑΟ Μεθώνης-ΑΕ Λογγάς
Ακαδημία Παμίσου-Πατίστα

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ Καλλιθέας-ΑΣ Φυτειάς
Θύελλα Χαρακοπιού-Πράσινα Πουλιά
ΑΟ Στενωσιάς-ΑΟ Φυτειάς
ΑΕ Λογγάς-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
Πατίστα-Πανιώνιος Καλαμάτας
Ακαδημία Παμίσου-ΑΟ Μεθώνης

 

565 views
Top