Β΄ ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα του Α΄ ομίλου

Με 13 ομάδες θα διεξαχθεί ο Α΄ όμιλος της Β΄ τοπικής κατηγορίας, όπως προέκυψε από την κλήρωση της ΕΠΣ Μεσσηνίας που διεξήχθη πριν από λίγο στην αίθουσα «Αλ. Κουμουνδούρος».
Ας δούμε το πρόγραμμα του 1ου γύρου:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-ΑΕ Γαργαλιάνων
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Παπαφλέσσας Άμφειας
Διαγόρας Κοπανακίου-Κεραυνός Καλαμάτας
Δόξα Καλαμάτας-Πανευαϊκός
Θύελλα Μερόπης-Καλό Νερό
ΑΕ Μάνης-Αστέρας Βαλύρας
Ρεπό: ΑΕΚ Καλαμάτας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ Καλαμάτας-Ατρόμητος Πλατύ
ΑΕ Γαργαλιάνων-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Παπαφλέσσας Άμφειας-Δόξα Καλαμάτας
Κεραυνός Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης
Πανευαϊκός-ΑΕ Μάνης
Καλό Νερό-Αστέρας Βαλύρας
Ρεπό: Διαγόρας Κοπανακίου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Διαγόρας Κοπανακίου-ΑΕΚ Καλαμάτας
Δόξα Καλαμάτας-ΑΕ Γαργαλιάνων
ΑΕ Μάνης-Παπαφλέσσας Άμφειας
Αστέρας Βαλύρας-Κεραυνός Καλαμάτας
Καλό Νερό-Πανευαϊκός
Ρεπό: Θύελλα Μερόπης

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας Κοπανακίου-Ατρόμητος Πλατύ
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Δόξα Καλαμάτας
ΑΕΚ Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης
ΑΕ Γαργαλιάνων-ΑΕ Μάνης
Παπαφλέσσας Άμφειας-Καλό Νερό
Κεραυνός Καλαμάτας-Πανευαϊκός
Ρεπό: Αστέρας Βαλύρας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-Δόξα Καλαμάτας
Θύελλα Μερόπης-Διαγόρας Κοπανακίου
ΑΕ Μάνης-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Αστέρας Βαλύρας-ΑΕΚ Καλαμάτας
Καλό Νερό-ΑΕ Γαργαλιάνων
Κεραυνός Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Άμφειας
Ρεπό: Πανευαϊκός

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Μερόπης-Ατρόμητος Πλατύ
Δόξα Καλαμάτας-ΑΕ Μάνης
Διαγόρας Κοπανακίου-Αστέρας Βαλύρας
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Καλό Νερό
ΑΕΚ Καλαμάτας-Πανευαϊκός
ΑΕ Γαργαλιάνων-Κεραυνός Καλαμάτας
Ρεπό: Παπαφλέσσας Άμφειας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-ΑΕ Μάνης
Αστέρας Βαλύρας-Θύελλα Μερόπης
Καλό Νερό-Δόξα Καλαμάτας
Πανευαϊκός-Διαγόρας Κοπανακίου
Κεραυνός Καλαμάτας-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Παπαφλέσσας Άμφειας-ΑΕΚ Καλαμάτας
Ρεπό: ΑΕ Γαργαλιάνων

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Βαλύρας-Ατρόμητος Πλατύ
ΑΕ Μάνης-Καλό Νερό
Θύελλα Μερόπης-Πανευαϊκός
Δόξα Καλαμάτας-Κεραυνός Καλαμάτας
Διαγόρας Κοπανακίου-Παπαφλέσσας Άμφειας
ΑΕΚ Καλαμάτας-ΑΕ Γαργαλιάνων
Ρεπό: Ηρακλής Κυπαρισσίας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-Καλό Νερό
Πανευαϊκός-Αστέρας Βαλύρας
Κεραυνός Καλαμάτας-ΑΕ Μάνης
Παπαφλέσσας Άμφειας-Θύελλα Μερόπης
ΑΕ Γαργαλιάνων-Διαγόρας Κοπανακίου
Ηρακλής Κυπαρισσίας-ΑΕΚ Καλαμάτας
Ρεπό: Δόξα Καλαμάτας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανευαϊκός-Ατρόμητος Πλατύ
Καλό Νερό-Κεραυνός Καλαμάτας
Αστέρας Βαλύρας-Παπαφλέσσας Άμφειας
Θύελλα Μερόπης-ΑΕ Γαργαλιάνων
Δόξα Καλαμάτας-ΑΕΚ Καλαμάτας
Διαγόρας Κοπανακίου-Ηρακλής Κυπαρισσίας
Ρεπό: ΑΕ Μάνης

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλατύ-Κεραυνός Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Άμφειας-Πανευαϊκός
ΑΕ Γαργαλιάνων-Αστέρας Βαλύρας
ΑΕΚ Καλαμάτας-ΑΕ Μάνης
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Θύελλα Μερόπης
Δόξα Καλαμάτας-Διαγόρας Κοπανακίου
Ρεπό: Καλό Νερό

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παπαφλέσσας Άμφειας-Ατρόμητος Πλατύ
Πανευαϊκός-ΑΕ Γαργαλιάνων
Καλό Νερό-ΑΕΚ Καλαμάτας
Αστέρας Βαλύρας-Ηρακλής Κυπαρισσίας
ΑΕ Μάνης-Διαγόρας Κοπανακίου
Θύελλα Μερόπης-Δόξα Καλαμάτας
Ρεπό: Κεραυνός Καλαμάτας

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Γαργαλιάνων-Παπαφλέσσας Άμφειας
ΑΕΚ Καλαμάτας-Κεραυνός Καλαμάτας
Ηρακλής Κυπαρισσίας-Πανευαϊκός
Διαγόρας Κοπανακίου-Καλό Νερό
Δόξα Καλαμάτας-Αστέρας Βαλύρας
ΑΕ Μάνης-Θύελλα Μερόπης
Ρεπό: Ατρόμητος Πλατύ

286 views
Top