Στον Μελιγαλά ταξιδεύει ο Αστέρας Μικρομάνης

Στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής ο Αστέρας Μικρομάνης αντιμετωπίζει στον Μελιγαλά την Θύελλα Μερόπης, στο τρίτο από τα τέσσερα (!) «κολλητά» εκτός έδρας παιχνίδια που καλείται να δώσει.

Για τον ίδιο Όμιλο, ο Παπαφέσσας Άμφειας αντιμετωπίζει στο «Πέτρος Γεωργανάς» την ΑΕ Γαργαλιάνων.

Στον 2ο Όμιλο, ο ουραγός Παναθηναϊκός Καλαμάτας υποδέχεται την Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης, ο ΑΟ Στενωσιάς φιλοξενεί την ΑΕ Μάνης, ενώ τέλος ο Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου περιμένει τα Πράσινα Πουλιά.

Δείτε >>>ΕΔΩ<<< την βαθμολογία του 1ου Ομίλου

Δείτε >>>ΕΔΩ<<< την βαθμολογία του 2ου Ομίλου

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής:

Β' ΕΠΣΜ - 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

16.

ΑΕ Αιθαίας - Ηρακλής Κυπαρισσίας

«Πέτρος Γεωργανάς»

Σάββατο

13/02/16

15:30

Η. Ρέκκας, Α. Τσουκάλή, Π. Ηλιόπουλος  1-4

17.

ΠΑΟ Καλού Νερού - ΑΟΠΚ Πατίστα

Κυπαρισσίας

Σάββατο

13/02/16

15:30

Η. Σκόρδος, Ι. Μαντάς, Δ. Σταύρου  2-1

18.

Ατρόμητος Πλατύ -Διαγόρας Κοπανακίου

Πλατύ

Σάββατο

13/02/16

15:30

Χ. Γεωργαντάς, Α. Παπαϊωάννου, Χ. Λίγγρη  0-1

19.

Παπαφλέσσας Άμφειας - ΑΕ Γαργαλιάνων

«Πέτρος Γεωργανάς»

Κυριακή

14/02/16

12:00

Β. Σακκάς, Σ. Μπότη, Χ. Λίγγρη  

20.

Θύελλα Μερόπης -Αστέρας Μικρομάνης

Μελιγαλά

Κυριακή

14/02/16

15:30

Σ. Τσαούση, Θ. Αγγελακάκης, Κ. Αντωνόπουλος  

21.

Πανιώνιος Καλαμάτας - ΑΟ Φυτειάς

«Γεώργιος Λουκαρέας»

Δευτέρα

15/02/16

15:30

Χ. Καστανάς, Γ. Μιχαλόπουλος, Φ. Χέλη  

 

Β' ΕΠΣΜ - 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

22.

Δόξα Καλαμάτας - ΑΟ Στενωσιάς

«Παναγιώτης Μπαχράμης»

Σάββατο

13/02/16

15:30

Ε. Ζαρακοβίτης, Π. Κομπιλήρης, Μ. Ζέρβα  3-1

23.

Θύελλλα Χαρακοπιού - Ατρόμητος Καλαμάτας

Κορώνης

Σάββατο

13/02/16

15:30

Χ. Καστανάς, Δ. Σταυρόπουλος, Ε. Αναγνωστόπουλος  4-1

24.

Ολυμπιακός Ανάληψης - ΑΕΚ Καλαμάτας

Μεσσήνης

Σάββατο

13/02/16

15:30

Π. Σερεμέτης, Κ. Βοσνάκης, Θ. Αγγελακάκης  2-1

25.

Παναθηναϊκός Καλαμάτας- Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης

«Γεώργιος Λουκαρέας»

Κυριακή

14/02/16

15:30

Δ. Γιαννακλής, Π. Ηλιόπουλος, Η. Ρέκκας  

26.

ΠΑΟ Καλλιθέας - ΑΕ Μάνης

Καλλιθέας

Κυριακή

14/02/16

15:30

Σ. Παλλαδινός, Δ. Τάγαρης, Ε. Αναγνωστόπουλος  

27.

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου -Πράσινα Πουλιά

Χατζή

Κυριακή

14/02/16

15:30

Η. Σκόρδος, Δ. Σταύρου, Ε. Τσαούση

 

146 views
Top