Κορώνη - Χανδριναϊκός ΠΣ 4-2: Ψυχωμένη ανατροπή

Δις χρειάστηκε να ανατρέψει το σκορ ο Ακρίτας Κορώνης για να φύγει με την νίκη από την έδρα του με 4-2 επί του Χανδριναϊκού!
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 1-0 (Κατσίγιαννης και 2-1 (Καραμπάτσος) στο 1ο μέρος, με τον Τ. Μάραντο να ισοφαρίζει προσωρινά σε 1-1 λίγο πριν την συμπλήρωση του 1ου μισάωρου.
Στην επανάληψη ο Τσάνι έφερε το ματς στα ίσια και οι Σταμάτης – Μουτζούρης με 2 τέρματα στο τελευταίο 10λεπτο έδωσαν την νίκη στην ομάδα τους.
Διαιτητές: Δ. Γιαννόπουλος, Ι. Γιαννέτσος, Ι. Τσίρμπας
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ (Νίκος Σαββίδης): Σπυρόπουλος, Κυριόπουλος (62′ Φωτεινάκης), Ι. Κουτσουμπός, Δ. Κουτσουμπός, Σαρελλάς (46′ Παναγιωτόπουλος), Κ. Μάραντος (30′ λ.τρ. Κουτσολίας), Τσάνι, Μπλάνας, Τ. Μάραντος, Σταμάτης, Μουτζούρης,
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ (Δημήτρης Μάλαμας): Γιαννακόπουλος, Κότι, Ζωγόπουλος, Γιάνναρης, Λίτο, Φωτόπουλος, Ι. Κατσιγιάννης, Β. Κατσιγιάννης, Μεμά, Καλδής (75′ Σαχινάι), Καραμπάτσος (87′ Κοκάι),