«Χόρτασαν» γκολ

Στο Πεταλίδι Απόλλωνας και Νέος Άρις αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2. Το αξιοσημείωτο ότι 3-3 είχε λήξει και το αντίστοιχο ματς του α' γύρου.
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Αναστασόπουλο στο 8ο λεπτό, οι γηπεδούχοι έκαναν την ανατροπή με γκολ των Μπογκντάνι στο 59' και Κ. Κορμπή στο 82', όμως ο Νέος Άρις ισοφάρισε για το τελικό σκορ με τον Κάλελη, έξι λεπτά μετά την είσοδό του στο ματς (90').

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ (Παναγιώτης Βούτσας): Μπεκιάρης, Ε. Χρονόπουλος, Τσερίκου (89' Γ. Παναγόπουλος), Παναταζόπουλος, Καπρουλάς, Στασινός (79' Γ. Κορμπής), Κ. Κορμπής, Α. Χρονόπουλος, Άρ. Δαμήλος (46' Ι. Παναγόπουλος), Ξαρχάκος, Μπογκντάνι.
ΝΕΟΣ ΆΡΙΣ (Τάσος Χαρίτος): Ρουμελιώτης, Αρβανίτης, Σαρρής, Πλέκης, Φλέσσας, Καλογερόπουλος, Αναστασόπουλος, Ι. Σκαλιώτης, Μαρκόπουλος, Γρίβας, Κατσιμαγκλής (84' Κάλελης).
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Χ. Καστανάς, Δ. Σωτηρόπουλος, Β. Σακκάς