Οι διαιτητές σε Α1, Β’ τοπική

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης θα σφυρίξει την αναμέτρηση μεταξύ της Αναγέννησης Παραλίας και του Ακρίτα η οποία ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής στην Α1 τοπική κατηγορία. Αναλυτικά οι διαιτητές σε Α1 και Β’ τοπική:

 Α1 Κατηγορία (14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Ομόνοια- Παπαφλέσσας Χώρας

«Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»

Σάββατο

09/01/16

15:00

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Αίαντας Καλ. –Χανδριναϊκός

«ΠΑΝ. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Σάββατο

09/01/16

15:00

ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.

Αναγέννηση Παρ.- Ακρίτας Κορώνης

ΕΠΣΜ

Σάββατο

09/01/16

15:00

ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Απόλλων Πετ.- Νέος Άρις

ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ

Κυριακή

10/01/16

15:00

ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΣΑΚΚΑΣ Β.

Μεθώνη- Αβία

ΜΕΘΩΝΗΣ

Κυριακή

10/01/16

15:00

ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Εράνη Φιλ. – Ηρακλής Καλ.

ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

Κυριακή

10/01/16

15:00

ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κεραυνός Καλ. –Ασπρόχωμα

«ΠΑΝ. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Κυριακή

10/01/16

18:30

ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.

 

 

 Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική)

Καλό Νερό- ΑΟ Φυτειάς

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

Σάββατο

09/01/16

15:00

ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Αστ. Μικρομάνης- Πατίστα

ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

Σάββατο

09/01/16

15:00

ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΕΚΚΑΣ Η.

Αιθαία- Θύελλα Μερόπης

ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «Π. ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ»

Σάββατο

09/01/16

15:00

ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.

Α.Ε. Γαργαλιάνων- Ατρόμητος Πλατύ

ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

Σάββατο

09/01/16

15:00

ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.

Πανιώνιος Καλ.- Διαγόρας Κοπανακ.

«Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»

Κυριακή

10/01/16

12:30

ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΛΙΓΓΡΗ Χ.

Παπαφλέσσας Αμφειας- ΑΕ Κυπαρισ-Ηρακλής

ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «Π. ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ»

Κυριακή

10/01/16

15:00

ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΕΛΗ Φ.

Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Ανάληψης –ΑΕ Μάνης

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

Σάββατο

09/01/16

15:00

ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Παναθηναϊκός Καλ. – Ατρόμητος Καλ.

«Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»

Κυριακή

10/01/16

10:00

ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.

Π.Α.Ο. Καλλιθέας- Πράσινα Πουλιά

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

10/01/16

15:00

ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.

Θύελλα Χαρακοπιού- - ΑΕΚ Καλ.

ΚΟΡΩΝΗΣ

Κυριακή

10/01/16

15:00

ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.

Δόξα Καλ.-Ακαδημία Πάμισος

«ΠΑΝ. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Κυριακή

10/01/16

15:00

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.

Στενωσιά- ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα

ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

Κυριακή

10/01/16

15:00

ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΖΕΡΒΑ Μ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.

 

 

155 views
Top