Ισοπαλία στο Κορδία

Στο ισόπαλο 1-1 έληξε ο αγώνας του ΑΣ Δαναού με τον Θησέα Καλαμάτας στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣΜ στο Κορδία, για την 8η αγωνιστική του 2ου Ομίλου της Γ' ΕΠΣΜ.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 53ο λεπτό με τον Μαρκόπουλο, άμεση όμως ήταν η απάντηση των φιλοξενούμενων, καθώς δύο λεπτά αργότερα ο Ρούσεφ ισοφάρισε σε 1-1.

ΑΣ Δαναός (Πέτρος Δημόπουλος): Μουσελίνος, Κώστας - Ξυλάς, Σπάλας (86' Μπούνας) Ψυχογιάννης, Δέδες, Δεδούσης, Αρβανίτης, Μαρκόπουλος, Παυλάκης, Φιλίππου, Τσιλιγωνέας (27' Κουτσουρόπουλος).

Θησέας Καλαμάτας (Κώστας Μητρογιαννόπουλος): Κόλλιας, Κουτσουδάκης, Θεοδωρακόπουλος, Πούπουζας, Σταθόπουλος, Ρούσεφ, Παφίλης, Μητρογιαννόπουλος, Σιψάς, Βρεττέας, Γεωργακίλας.

Διαιτησία: Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Ι. Μαντάς, Δ. Σταυρόπουλος

204 views
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Νέο «θύμα» του ο Άρις Με χατ - τρικ Κουρεντζή »