Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής και του Παιδικού

Δείτε ποιοι θα σφυρίξουν τα ματς της 6ης αγωνιστικής στη Γ’ ΕΠΣΜ και στο Παιδικό πρωτάθλημα.

1ος Όμιλος


ΑΟ Πανευαϊκός – Θύελλα Παραλίας 3-0 α.α.

Κυριακή 29/11, 11:00
ΠΑΟΚ – Ίκαρος Καλαμάτας (Ασπροχώματος): Χ. Γεωργαντάς, Κ. Βοσνάκης. Σ. Μπότη

Κυριακή 29/11, 15:00
Αστέρας Βαλύρας – ΑΟ Βέργας (Βαλύρας): Ι. Κουτσαναστάσης, Θ. Αγγελακάκης, Ε. Αναγνωστόπουλος

Τετάρτη 2/11, 18:00
Ερμής Καλαμάτας – ΑΟ Λαιΐκων («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Χ. Καστανάς, Θ. Αγγελακάκης, Δ. Ρηγοπούλου

2ος Όμιλος

Κυριακή 29/11, 11:00
ΑΣ Δαναός – Άρις Καλαμάτας (Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ): Η. Τσουλάκος, Α. Κυριόπουλος, Δ. Τσακόπουλος

Κυριακή 29/11, 12:30
Θησέας Καλαμάτας – Νέστωρας Πύλου («Γεώργιος Λουκαρέας»): Ι. Μαντάς, Ε. Τσαούση, Α. Παπαϊωάννου

Κυριακή 29/11, 15:00
ΑΟ Χατζή – ΑΣ Φυτειάς (Χατζή): Δ. Γιαννακλής, Π. Καράβολας, Δ. Ρηγοπούλου

Δευτέρα 30/11, 18:00
Νέδουσα Αλαγονίας – ΑΕ Λογγάς («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Η. Ρέκκας, Ε. Παναγιωτόπουλος, Δ. Τσακόπουλος

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

1ος Όμιλος

Σάββατο 28/11, 11:00
ΑΣ Ανδρούσης – Απόλλωνας Καλαμάτας («Βασίλης Μαλαφέκας»): Ι. Γιαννέτσος
Πράσινα Πουλιά – ΑΕ Αβίας («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Κ. Βοσνάκης

Σάββατο 29/11, 13:00
ΑΟ Φαραί – Αναγέννηση Παραλίας («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Σ. Παλλαδινός

2ος Όμιλος

Σάββατο 28/11, 09:00
Ηρακλής Καλαμάτας – Δόξα Καλαμάτας («Παναγιώτης Μπαχράμης»): Κ. Βοσνάκης

Σάββατο 28/11, 11:00
Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης – ΑΟ Ασπροχώματος (Μεσσήνης): Ε. Παναγιωτόπουλος

Σάββατο 28/11, 12:00
ΑΕ Μάνης – Μεσσηνιακός ΓΣ (Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ): Δ. Σταυρόπουλος

3ος Όμιλος

Σάββατο 28/11, 10:00
ΑΣ Δαναός – Αστέρας Αρφαρών (Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ): Δ. Σταυρόπουλος

Σάββατο 29/11, 11:00
ΑΟ Σπερχογείας – Εθνικός Μελιγαλά («Πέτρος Γεωργανάς»): Σ. Τσαούση
Θησέας Καλαμάτας – ΑΟ Διαβολιτσίου («Γεώργιος Λουκαρέας»): Γ. Μιχαλόπουλοςς

4ος Όμιλος

Σάββατο 28/11, 11:00
Εράνη Φιλιατρών – ΑΟ Κυπαρισσίας (Φιλιατρών): Η. Ρέκκας
Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων – Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας (Γαργαλιάνων): Ι. Κουτσαναστάσης

5ος Όμιλος

Σάββατο 28/11, 11:00
ΑΟ Μεθώνης – Τσικλητήρας Πύλου (Μεθώνης): Α. Καυκάς
Ακρίτας Κορώνης – Παπαφλέσσας Χώρας (Κορώνης): Ε. Αναγνωστόπουλος

183 views
Top