ΑΣ Φυτειάς... 4Χ4 (pics)

Διατηρήθηκε στην κορυφή του 2ου Ομίλου της Γ' ΕΠΣΜ ο ΑΣ Φυτειάς, καθώς πήρε την 4η νίκη σε ισάριθμα ματς με 3-1 επί της Νέδουσας Αλαγονίας.

Στο 11' ο Δελφάκης άνοιξε το σκορ, ενώ στο 44' ο Τοντέρικα με εύστοχη εκτέλεση ισοφάρισε σε 1-1.

Στο 58' ο Λαβασίδης έκανε το 2-1 και το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε με αυτογκόλ του Π. Κυριακόπουλου στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων.

ΑΣ Φυτειάς (Κώστας Παλαμάρας): Παν/της Αναστασόπουλος, Μπούνας (36' Τζουμάκης), Δ. Η. Κουλιέρης, Καννάς (46' Παναγιωτόπουλος), Μερκούρης, Λινάς, Δελφάκης, Χρυσοβέργης, Παπαλάμπρος (60' Ι. Αναστασόπουλος), Λαβασίδης, Σταυρινός.

Νέδουσα Αλαγονίας (Νικήτας Λαδάς): Βαρελάς, Π. Κυριακόπουλος, Χ. Κυριακόπουλος, Γιαννούλης, Μιχαλόπουλος, Παρασκευάς, Νίκας (72' Ζεμπίλλας), Αδαμόπουλος, Κουρεντζής (63' Κορμαλής), Τοντέρικα, Σαμιώτης (82' Δικαίος).

Διαιτησία: Σ. Τσαούση, Δ. Ρηγοπούλου, Ε. Τσαούση