Επέστρεψε στα τρίποντα ο ΑΟ Χατζή

Χάρη σε τέσσερα γρήγορα γκολ, δύο στο ξεκίνημα κάθε ημιχρόνου, ο ΑΟ Χατζή επέστρεψε στα τρίποντα με το 4-1 επί του ΑΣ Δαναού.

Η διακύμανση του σκορ: το 1-0 ο Βέλμαχος στο 5', το 2-0 ο ίδιος παίκτης τρία λεπτά αργότερα, το 3-0 ο Παυλόπουλος στο 46', το 4-0 και πάλι ο Παυλόπουλος στο 50' και το τελικό 4-1 ο Φιλίππου στο 85'.

Αυτή ήταν η πρώτη ήττα μετά από τρεις σερί - εντυπωσιακές - νίκες για το νεανικό σύνολο, αλλά και τα πρώτα γκολ που δέχεται.

ΑΟ Χατζή (Αλέκος Λυκοτραφίτης): Τσαμπούκος (57' Αγγελόπουλος), Τερτίπης, Μαραγκός, Κατσίποδας, Μέντζας, Σωτηρόπουλος, Βασίλεφ, Αντωνίου (60' Σαραντόπουλος ΙΙ), Βέλμαχος (74' Χαραλαμπόπουλος), Σαραντόπουλος, Παυλόπουλος.

ΑΣ Δαναός (Πέτρος Δημόπουλος, Μιχάλης Παυλάκης, Αλέκος Δέδες): Μουσελίνος, Ψυχογιάννης - Ψυρογιάννης, Σπάλας (72' Φιλιππόπουλος), Τσιλιγωνέας, Δέδες, Κώστας - Ξυλάς, Αρβανίτης, Μαρκόπουλος, Δεδούσης, Φιλίππου, Γεωργιόπουλος.

Διαιτησία: Δ. Γιαννακλής, Δ. Ρηγοπούλου, Κ. Βοσνάκης