Μοιράστηκαν γκολ(1-1)και  εντυπώσεις Φαραί και Ασπρόχωμα

Ισόπαλο(1-1) έληξε το φιλικό που διεξήχθη στο γήπεδο του Ασπροχώματος  ανάμεσα στο Φαραί και το Ασπρόχωμα.

Oι φιλοξενούμενοι  ήταν ανώτεροι στο α μέρος και βρέθηκαν μπροστά με ωραίο γκολ του Πέτσι στο 25΄, χάνοντας αρκετές ευκαιρίες για δεύτερο τέρμα.

Στην επανάληψη ο ρυθμός έπεσε και το Ασπρόχωμα, που στάθηκε αρκετά καλά και ανταγωνιστικά, έφθασε στην ισοφάριση με τον νεαρό Γυφτέα στο 70΄δείχνοντας πολύ καλά στοιχεία.

AΣΠΡΟΧΩΜΑ:Γιαννακόπουλος(10΄λ.τρ.Δικτάκης),Ζαφειρόπουλος,Λέκκας,Πολίτης,Λούτα,Παπανικολόπουλος,Αναστασόπουλος,Π.Ηλιόπουλος,Γυφτέας,Κουραμπάς,Αρ.Ηλιόπουλος ενώ αγωνίστηκαν στην επανάληψη και οι Πετσόπουλος, Τσίρμπας, Διαμάντι, Σακκάς, Βαλαβάνης, Κοκορόγιαννης ενώ απουσίαζαν δικαιολογημένα οι Φίλιος, Ντάσης, Βεργόπουλος, Θεοδωρόπουλος, Μουράτι.

ΦΑΡΑΙ: Μάρρης, Μάραντος, Λικάι, Καπακλής, Λάζαρης, Μούσα, Παχής, Σεφεράσι, Κακαλής, Τσέρτος, Πέτσι ενώ αγωνίστηκαν και οι Σαμιώτης, Αντωνόπουλος, Μαυροειδάκος, Γεωργιόπουλος.