Κλήρωση Α΄ τοπικής ΕΠΣΜ: Το αναλυτικό πρόγραμμα 2016-17

Με κρίσιμες αναμετρήσεις θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Α’ τοπικής Μεσσηνίας καθώς μπορεί να λείπει το θεωρητικά μεγάλο ντέρμπι αλλά η πρεμιέρα περιλαμβάνει αμφίρροπα ματς.
Η Καλαμάτα, θα κάνει πρεμιέρα με τον Τέλλο Αγρα, όπως δηλαδή και στο Κύπελλο ενώ σημαντικό ματς θα γίνει “Γ. Λουκαρέας” όπου ο Απόλλωνας θα υποδεχτεί τον Πανθουριακό.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

1η αγωνιστική
Καλαμάτα-Τέλλος Αγρας
Κυπαρισσία-Ανδρούσα
Απόλλωνας Καλ.-Πανθουριακός
ΑΕ Αβίας-Εθνικός Μελιγαλά
ΑΟ Διαβολιτσίου-Εράνη Φιλιατρών
Φαραί-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Πάμισος-Αστέρας Αρφαρών
Μιλτιάδης-Αναγέννηση Παραλίας

2η αγωνιστική
Κυπαρισσία-Καλαμάτα
Τέλλος Αγρας-Απόλλωνας Καλ.
Ανδρούσα-ΑΕ Αβίας
Πανθουριακός-ΑΟ Διαβολιτσίου
Εθνικός Μελιγαλά-Φαραί
Εράνη Φιλιατρών-Πάμισος
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Αναγέννηση Παραλίας
Αστέρας Αρφαρών-Μιλτιάδης

3η αγωνιστική
Καλαμάτα-Απόλλωνας Καλ.
ΑΕ Αβίας-Κυπαρισσία
ΑΟ Διαβολιτσίου-Τέλλος Αγρας
Φαραί-Ανδρούσα
Πάμισος-Πανθουριακός
Αναγέννηση Παραλίας-Εθνικός Μελιγαλά
Μιλτιάδης-Εράνη Φιλιατρών
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Αστέρας Αρφαρών

4η αγωνιστική
ΑΕ Αβίας-Καλαμάτα
Απόλλωνας Καλ.-ΑΟ Διαβολιτσίου
Κυπαρισσία-Φαραί
Τέλλος Αγρας-Πάμισος
Ανδρούσα-Αναγέννηση Παραλίας
Πανθουριακός-Μιλτιάδης
Εθνικός Μελιγαλά-Αστέρας Αρφαρών
Εράνη Φιλιατρών-Ολυμπιακός Καλαμάτας

5η αγωνιστική
Καλαμάτα-ΑΟ Διαβολιτσίου
Φαραί-ΑΕ Αβίας
Πάμισος-Απόλλωνας Καλ.
Αναγέννηση Παραλίας-Κυπαρισσία
Μιλτιάδης-Τέλλος Αγρας
Αστέρας Αρφαρών-Ανδρούσα
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Πανθουριακός
Εθνικός Μελιγαλά-Εράνη Φιλιατρών

6η αγωνιστική
Φαραί-Καλαμάτα
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πάμισος
ΑΕ Αβίας-Αναγέννηση Παραλίας
Απόλλωνας Καλ.-Μιλτιάδης
Κυπαρισσία-Αστέρας Αρφαρών
Τέλλος Αγρας-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Ανδρούσα-Εράνη Φιλιατρών
Πανθουριακός-Εθνικός Μελιγαλά

7η αγωνιστική
Καλαμάτα-Πάμισος
Αναγέννηση Παραλίας-Φαραί
Μιλτιάδης-ΑΟ Διαβολιτσίου
Αστέρας Αρφαρών-ΑΕ Αβίας
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Απόλλωνας Καλ.
Εράνη Φιλιατρών-Κυπαρισσία
Εθνικός Μελιγαλά-Τέλλος Αγρας
Ανδρούσα-Πανθουριακός

8η αγωνιστική
Αναγέννηση Παραλίας-Καλαμάτα
Πάμισος-Μιλτιάδης
Φαραί-Αστέρας Αρφαρών
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ολυμπιακός Καλαμάτας
ΑΕ Αβίας-Εράνη Φιλιατρών
Απόλλωνας Καλ.-Εθνικός Μελιγαλά
Κυπαρισσία-Πανθουριακός
Τέλλος Αγρας-Ανδρούσα

9η αγωνιστική
Καλαμάτα-Μιλτιάδης
Αστέρας Αρφαρών-Αναγέννηση Παραλίας
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Πάμισος
Εράνη Φιλιατρών-Φαραί
Εθνικός Μελιγαλά-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανθουριακός-ΑΕ Αβίας
Ανδρούσα-Απόλλωνας Καλ.
Τέλλος Αγρας-Κυπαρισσία

10η αγωνιστική
Αστέρας Αρφαρών-Καλαμάτα
Μιλτιάδης-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Αναγέννηση Παραλίας-Εράνη Φιλιατρών
Πάμισος-Εθνικός Μελιγαλά
Φαραί-Πανθουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ανδρούσα
ΑΕ Αβίας-Τέλλος Αγρας
Απόλλωνας Καλ.-Κυπαρισσία

11η αγωνιστική
Καλαμάτα-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Εράνη Φιλιατρών-Αστέρας Αρφαρών
Εθνικός Μελιγαλά-Μιλτιάδης
Πανθουριακός-Αναγέννηση Παραλίας
Ανδρούσα-Πάμισος
Τέλλος Αγρας-Φαραί
Κυπαρισσία-ΑΟ Διαβολιτσίου
Απόλλωνας Καλ.-ΑΕ Αβίας

12η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών-Καλαμάτα
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Εθνικός Μελιγαλά
Αστέρας Αρφαρών-Πανθουριακός
Μιλτιάδης-Ανδρούσα
Αναγέννηση Παραλίας-Τέλλος Αγρας
Πάμισος-Κυπαρισσία
Φαραί-Απόλλωνας Καλ.
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Αβίας

13η αγωνιστική
Καλαμάτα-Εθνικός Μελιγαλά
Πανθουριακός-Εράνη Φιλιατρών
Ανδρούσα-Ολυμπιακός Καλαμάτας
Τέλλος Αγρας-Αστέρας Αρφαρών
Κυπαρισσία-Μιλτιάδης
Απόλλωνας Καλ.-Αναγέννηση Παραλίας
ΑΕ Αβίας-Πάμισος
ΑΟ Διαβολιτσίου-Φαραί

14η αγωνιστική
Πανθουριακός-Καλαμάτα
Εθνικός Μελιγαλά-Ανδρούσα
Εράνη Φιλιατρών-Τέλλος Αγρας
Ολυμπιακός Καλαμάτας-Κυπαρισσία
Αστέρας Αρφαρών-Απόλλωνας Καλ.
Μιλτιάδης-ΑΕ Αβίας
Αναγέννηση Παραλίας-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πάμισος-Φαραί

15η αγωνιστική
Καλαμάτα-Ανδρούσα
Τέλλος Αγρας-Πανθουριακός
Κυπαρισσία-Εθνικός Μελιγαλά
Απόλλωνας Καλ.-Εράνη Φιλιατρών
ΑΕ Αβίας-Ολυμπιακός Καλαμάτας
ΑΟ Διαβολιτσίου-Αστέρας Αρφαρών
Φαραί-Μιλτιάδης
Πάμισος-Αναγέννηση Παραλίας

834 views
Top