Πάμισος - Αρφαρά 3-0: Ματς δίχως βαθμολογικό αντίκρισμα

Χάρις σε δυο τέρματα από τον Τουρλίδα, ο Πάμισος Μεσσήνης νίκησε με 3-0 τον Αστέρα Αρφαρών σε ένα παιχνίδι χωρίς ιδιαίτερο βαθμολογικό αντίκρισμα.
Μετά από ένα πολύ κακό πρώτο ημίχρονο, οι «νησιώτες» ανέβασαν την αποδοσή τους και άνοιξαν το σκορ 5 λεπτά μετά την έναρξη του β΄ μέρους με τον Κουρούπη και στο 70΄ ο Τουρλίδας διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του.
Ο ίδιος παίκτης λίγα λεπτά αργότερα διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα, ενώ ο Πάμισος έμεινε με 10 παίκτες λίγο πριν το φινάλε λόγω αποβολής του Σαραντόπουλου.
Διαιτητές: Ν. Τουρλομούσης, Δ. Γιαννακλής, Η. Τσουλάκος
ΠΑΜΙΣΟΣ (Κλάδης): Κωνσταντακόπουλος, Κανελλόπουλος (80′ Κωντομανωλόπουλος), Φιλόπουλος, Μπερερής, Κορομηλάς, Μωράκης, Γεωργιόπουλος, Τουρλίδας, Σαραντόπουλος, Κουρούπης, Ηλιόπουλος
ΑΡΦΑΡΑ (Βανικιώτης): Κατσαρέας, Κ. Φέστας, Τσιλίκος, Λυμπιώτης (75′ Στρατής), Κ. Καπόγλης, Καρατζούλιας (70΄ λ.τρ. Χαραλαμπόπουλος), Γιαννακούντζος, Γιαννακόπουλος, Η. Καπόγλης, Καρύδης,