Α', Α1, Β', Γ' τοπική: Όλα τα αποτελέσματα

 

Α΄ Κατηγορία

(12η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΕΘΝ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ

Σάββατο

28/11/15

15:00

 2-2

ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Σάββατο

28/11/15

15:00

 1-0

Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

Σάββατο

28/11/15

18:00

 1-2

Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ/ΤΑΣ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

 

Α1 Κατηγορία

(10η αγωνιστική)

ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Σάββατο

28/11/15

15:00

 4-2

ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ

Σάββατο

28/11/15

15:00

 4-2

ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Σάββατο

28/11/15

15:00

 2-2

Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

Κυριακή

29/11/15

18:00

 

 

Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

(8η αγωνιστική)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ

Σάββατο

28/11/15

15:00

 6-1

ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

Σάββατο

28/11/15

15:00

 0-0

ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

Κυριακή

29/11/15

11:00

 

ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

Δευτέρα

30/11/15

15:00

 

 

Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος

(8η αγωνιστική)

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

Σάββατο

28/11/15

15:00

 3-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ

Σάββατο

28/11/15

15:00

 3-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ/ΝΗΣ

Κυριακή

29/11/15

10:00

 

Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ

Κυριακή

29/11/15

11:00

 

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

 

Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

(6η αγωνιστική)

Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

Σάββατο

28/11/15

15:00

3-0 α.α.

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

Κυριακή

29/11/15

11:00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ

Τετάρτη

02/12/15

18:00

 

 

Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος

(6η αγωνιστική)

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ

Κυριακή

29/11/15

11:00

 

ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ

Κυριακή

29/11/15

12:30

 

Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ

Κυριακή

29/11/15

15:00

 

ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

Δευτέρα

30/11/15

18:00

 

175 views
Top