Α’, Α1, Β’, Γ΄ ΕΠΣΜ: Όλα τα αποτελέσματα (τελικά)

 

Α΄ Κατηγορία (11η αγωνιστική)

 

Α.Ο. Μιλτιάδης - Εθνικός Μελιγαλά

 0-2 (τελικό)

 

Μεσσηνιακός - Ολυμπιακός Καλ/τας

 1-1 (τελικό)

 

Πάμισος Μεσσήνης – Πανθουριακός

 4-0 (τελικό)

 

Τσικλητήρας Πύλου - Α.Ο. Φαραί

 2-3 (τελικό)

 

Α.Ο. Δωρίου – Α.Ο. Διαβολιτσίου

ΔΩΡΙΟΥ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

Απόλλων Καλ/τας - Α.Σ. Ανδρούσας

"Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

Αστέρας Αρφαρών - Α.Ο. Κυπαρισσίας

ΑΡΦΑΡΩΝ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

Α.Ο. Σπερχογείας - Τέλος Αγρας

ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

               

 

Α1 Κατηγορία (9η αγωνιστική)

 

Α.Ο. Ομόνοια - Ακρίτας Κορώνης

 0-0 (τελικό)

 

Αναγέννηση Παραλίας - Νέος Άρις

 5-1 (τελικό)

 

Παπαφλέσσας Χώρας - Αίαντας Καλ/τας

 0-1 (τελικό)

 

Κεραυνός Καλ/τας - Α.Ε. Αβίας

 0-0 (τελικό)

 

Εράνη Φιλιατρών – Χανδριναϊκός

ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

Α.Ο. Μεθώνης - Απόλλων Πεταλιδίου

ΜΕΘΩΝΗΣ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

Ηρακλής Καλ/τας - Α.Ο. Ασπρόχωμα

«ΠΑΝ. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ»

Κυριακή

22/11/15

18:00

 

               

 

Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

 

Α.Ε. Γαργαλιάνων - ΑΕ Κυπαρισ-Ηρακλής

 2-0 (τελικό)

 

ΑΕ Αιθαίας – Α.Ο. Πατίστα

 0-2 (τελικό)

 

ΠΑΟ Καλού Νερού – Διαγόρας Κοπανακίου

 2-0 (τελικό)

 

Ατρόμητος Πλατύ - Πανιώνιος Καλ/τας

 1-0 (τελικό)

 

Παπαφλέσσας Αμφειας – Θύελλα Μερόπης

ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

Κυριακή

22/11/15

11:00

 

Αστ. Μικρομάνης – ΑΟ Φυτειάς

ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

Κυριακή

22/11/15

11:00

 

               

 

Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Διαβολίτσι – Π.Α.Ο. Καλλιθέας

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ

Κυριακή

22/11/15

11:00

 

Παναθηναϊκός Καλ/τας - ΑΕΚ Καλ/τας

"Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"

Κυριακή

22/11/15

12:30

 

Α.Ο. Στενωσιάς - Ακαδημία Πάμισος Μες.

ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

Δόξα Καλ/τας - Ατρόμητος Καλ/τας

"ΠΑΝ. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

Θύελλα Χαρακοπιού – Α.Ε. Μάνης

ΚΟΡΩΝΗΣ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

Ολυμπιακός Ανάληψης - Πράσινα Πουλιά

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

 

 

 

 

Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

 

Ερμής Καλ/τας- ΠΑΟΚ

1-0

 

Α.Ο. Λαιϊκων - Πανευαϊκός

«Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»

Κυριακή

22/11/15

10:00

 

Θύελλα Παραλίας – Αστέρας Βαλύρας

ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

Κυριακή

22/11/15

11:00

 

Ίκαρος Καλ/τας - Α.Ο. Βέργας

«ΠΑΝ. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ»

Κυριακή

22/11/15

11:00

 

             

 

Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Α.Ε. Λογγάς - ΑΣ Δαναός

ΛΟΓΓΑΣ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

Νέστωρ Πύλου - ΑΣ Φυτειάς

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

22/11/15

15:00

 

ΑΠΣ Αρις - Α.Ο. Χατζή

«Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ»

Δευτέρα

23/11/15

15:00

 

Νέδουσα Αλαγονίας – Θησέας Καλ/τας

«ΠΑΝ. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Δευτέρα

23/11/15

18:00

 

310 views
Top